Par mums

SIA "ĶĒDES"

Latvijas uzņēmums SIA "ĶĒDES" Latvijas teritorijā darbojas kopš 2013.gada. Sabiedrības ražošanas cehs, noliktavas telpas un birojs atrodas Rēzeknē.

Dibinot uzņēmumu Latvijā, galvenais uzdevums bija izveidot autonomu struktūru, kas nodrošināta ar kvalificētu personālu, pilnībā nokomplektēta ar modernu ražotni un pašu noliktavas telpām. Tāda kompleksā pieeja ļauj mums apmierināt visprasīgāko  klientu vajadzības.

Ņemot vērā mūsu klientu vajadzības, mēs pastāvīgi paplašinām piedāvātās produkcijas sortimentu, kā arī esam gatavi nodrošināt  ļoti nestandarta pasūtījumu izpildi atbilstoši pasūtītāja iesniegtajiem tehniskajiem rasējumiem.

Atrodoties ērtā ģeogrāfiskā stāvoklī, mēs veicam rūpniecisko ķēžu ērtu piegādi  uz jebkuru Eiropas pilsētu un valsti maksimāli īsā laikā.

SIA "ĶĒDES" produkcijas galvenā nomenklatūra:

Ņemot vērā plašo gatavās produkcijas sortimentu mūsu noliktavā, mēs varam garantēt operatīvu un nepārtrauktu  nepieciešamo materiālu piegādi pasūtītājam. Ja Jums ir svarīga piegādātāja stabilitāte un drošība. Mēs esam gatavi sniegt  Jūsu kompānijai savus pakalpojumus.

Mūsu sabiedrības kvalificētie speciālisti allaž ir gatavi sniegt profesionālas konsultācijas tehniskos jautājumos un palīdzēt rūpniecisko ķēžu un pavadelementu iegādē.  Mēs vienmēr esam gatavi apmierināt mūsu klientu prasības un piedāvāt individuālu pieeju jebkura sarežģītības līmeņa pasūtījumu izpildē.

Mūsu sabiedrības galvenais darba princips pildot Jūsu ražotnes un biznesa apgādes un nodrošināšanas uzdevumu, ir pasūtījumu izpildes kvalitāte un operativitāte.